Історія

Розпочавши свою діяльність в 1930р. Як виробник замінювач імпортного лабораторного устаткування для випробувань індустрії будівельних матеріалів, яка бурхливо розвивалася, завод у передвоєнний період перейшов на випуск метричного обладнання. У воєнний час в евакуації в м. Йошкар-Ола випускав авіаційні бомби, а після повернення в Київ по закінченню війни продовжив виробництво метричного й дозуючого устаткування. 
Із середини 50-х років почалося виробництво торговельних автоматів різноманітного призначення. Це автомати для продажу газованої води, пива, квасу, соків, рослинного масла, сигарет, морозива, кава, а також дрібних штучних товарів, що вимагають і не потребуючі охолодження. 
У роки перебудови через реорганізацію структури й форм торгівлі, розходження валют, рівень актуальності подібного устаткування наблизився до нуля. У цей період завод залишаючись "на плаву" освоїв випуск холодильного й морозильного устаткування, машин для фермерських господарств, крупожарок, кормодробилок, медогонок. 
З появою національної валюти гривні в 1996р. Уже через 2 місяці Київському метрополітену був запропонований автомат для видачі жетонів й на протязі наступних 2 років у пошуках шляхів виживання з ініціативи заводу було створено автомати для приготування й відпустки охолодженої газованої води на принципово новій основі, для продажу телефонних карток трьох найменувань із видачею здачі монетами двох номіналів, для продажу предметів гігієни, розміну купюр. 
У всіх цих розробках використані досвід і традиції попереднього років, але істотною відмінністю з'явилося застосування найсучаснішої мікропроцесорної електроніки, який дозволив стати на рівень самих знаменитих фірм - виробників подібного устаткування. Всі створені в ці роки автомати інфляційно стійкі на відміну від західноєвропейських автоматів і значно дешевше за ціною. Процес створення нових автоматів на заводі став потоковим. Ми беремося за розробки ранні нам невідомі. В 1999р. розроблено документацію й виготовлені двосторонні часи-куранти на будинок Держадміністрації м. Києва, в 2000 році - пам'ятні годинники третього тисячоріччя в Українському Будинку. За останній рік розроблено й налагоджено серійне виробництво для продажу п'яти видів охолоджених газованих напоїв у разові склянки. Також продаж 4-х видів телефонних карток упакованих у стрічку з видачею чека й здачі, турнікетів для платного входу в приміщення. Розроблено документацію й виготовлені зразки автоматів для продажу газет, оплати за паркування автомобілів.