Н-50П установка для приготування й відпуску газованої води

Ціна: 27,400.00 грн

Н-50П установка для приготування й відпуску газованої води 
Н-50П - автомат для приготування й відпуску охолодженої газованої води в умовах виробничих приміщень. 
Згідно 167 статті Трудового кодексу України: "Власник або уповноважений їм орган, зобов'язаний безкоштовно поставити працівникам гарячих цехів і робочих установок газовану солону воду". 
Автомат Н-50П є однією з останніх розробок ПАТ "Томак". У ній враховано більш ніж 40-літній досвід власного виробництва автоматів газованої води, а також досвід закордонних підприємств, усунуті недоліки всіх моделей, що випускалися раніше. 

Автомат Н-50П надійний і ремонтопридатний в експлуатації. Його основні функціональні вузли виконано з нержавіючої сталі й не мають механічних рухомих частин. Блок приготування газводи разом з холодильним агрегатом змонтований на окремому каркасі й легко висовується із шафи на полозках, що дозволяє здійснювати ремонтні роботи без ускладнень. В автоматі Н-50П застосовані 3 ступені фільтрації підведеної водопровідної води. Перша - фільтр грубого очищення встановлений на вступному колекторі, друга - фільтруюча сітка на введенні в поповнювальний бачок, і третя - фільтр тонкого очищення перед насосом сатуратора. Оснащення автомата фільтрами для доочищення підведеної води забезпечує відсутність у ній механічних домішок і запаху хлору. Відпуск води здійснюється в склянки й інші ємності (фляги, пляшки) статично після натискання й утримання кнопки видачі. 
Електронний блок автомата має функції контролю стану встаткування автомата й подачі діагностичних повідомлень обслуговуючому персоналу у випадку виявлення відхилень. 

По вашому індивідуальному замовленню ми можемо укомплектувати автомат додатковими пристроями: 
• баком - акумулятором для регіонів з нестабільною подачею води, 
• для видачі охолодженої негазованої води, 
• для видачі підсоленої води, 
• касетою на двісті одноразових склянок. Що дозволить зменшити поширення інфекційних захворювань, а також підвищити культуру питного режиму. 
Розрахунковий строк експлуатації - 10років. 

Технічні характеристики:
Продуктивність 50л/год
Електроживлення 220В 50Гц